Rezultate Cupa Prieteniei Jissen Do

Home / Rezultate Cupa Prieteniei Jissen Do
  • Rezultate Cupa Prieteniei Jissen Do

    REZULTATE CUPA PRIETENIEI JISSEN DO
    19.02.2011

    ECHIPE SEMI
    Jissen Do Locul 1
    Sincron Locul 2

    AEROKICK
    Popescu Iasmina Locul 1
    Rugina Irina Locul 2
    Stan Gabriela Locul 3

    KICK LIGHT
    Baieti 16-18 ani -57 kg
    Ilascu Iulian Tai Chi Do Ryu Locul 1
    Gherghisan Mihai Tai Chi Do Ryu Locul 2
    Nistor Constantin Sincron Locul 3

    Baieti 16-18 ani -63 kg
    Tudose Robert Kami Locul 1
    Badila Florin Tai Chi Do Ryu Locul 2
    Varatic Dorin Jissen Do Locul 3

    Baieti 16-18 ani -69 kg
    Popiea Razvan Tai Chi Do Ryu Locul 1
    Plesoianu Ionut Sincron Locul 2
    Isvoran Daniel Jissen Do Locul 3

    Baieti 16-18 ani -74 kg
    Costea Andrei Bushi Locul 1
    Robu Stefan Tai Chi Do Ryu Locul 2
    Ramish Erhan Tai Chi Do Ryu Locul 3

    Baieti 19-45 ani -69 kg
    Holly George Bushi Locul 1
    Tatu Adrian Hontai Locul 2

    Baieti 19-45 ani -79 kg
    Stanciu Bogdan Hontai Locul 1
    Preda Bogdan Tai Chi Do Ryu Locul 2
    Dinca Constantin Tai Chi Do Ryu Locul 3

    Baieti 19-45 ani -94 kg
    Oancea Mihai Jissen Do Locul 1
    Spilcea Cristian Tai Chi Do Ryu Locul 2

    SEMI CONTACT

    Baieti 4-5 ani -20 kg
    Abduraman Eduard Tai Chi Do Ryu Locul 1
    Vezure Mihai Phoenyx Sunrise Locul 2
    Costache Stefan Taifun Locul 3

    Baieti 6-7 ani -25 kg
    Dracea Eduard Tai Chi Do Ryu Locul 1
    Ene Andrei Ambitia Madalin Locul 2

    Baieti 6-7 ani -32 kg
    Macioi Costin Bushi Locul 1
    Sfetcu Vlad Bushi Locul 2
    Silvester Alexandru Taifun Locul 3

    Baieti 6-7 ani +32 kg
    Stanulescu Alexandru Ambitia Madalin Locul 1
    Balan Sebastian Andrei Shin Do Locul 2
    Rizea David Ambitia Madalin Locul 3

    Fete 6-7 ani -25 kg
    Sava Alexandra Shin Do Locul 1
    Dumitru Daria Ambitia Madalin Locul 2

    Baieti 8-10 ani -28 kg
    Neculai Albert Sincron Locul 1
    Gaman Dennis Jissen Do Locul 2
    Luca Denis Tsunami Locul 3

    Baieti 8-10 ani -32 kg
    Hasan Darius Jissen Do Locul 1
    Bacalu Robert Jissen Do Locul 2
    Nitelea Dragos Sincron Locul 3

    Baieti 8-10 ani -42 kg
    Constantinescu Vlad Sincron Locul 1
    Preda Marian Hontai Locul 2 Popa Stefan Ambitia Madalin Locul 3

    Fete 8-10 ani -32 kg
    Voicu Andreea Alexandra Sincron Locul 1
    Dulea Cristina Tai Chi Do Ryu Locul 2

    Fete 8-10 ani -37 kg
    Aldea Ana Kami Locul 1
    Corcodel Iulia Maria Sincron Locul 2

    Baieti 10-12 ani -32 kg
    Gheorghe Valentin Taifun Locul 1
    Tanase Mihai Tai Chi Do Ryu Locul 2
    Coman Alexandru Kami Locul 3

    Baieti 10-12 ani -37 kg
    Gingu Dorin Kami Locul 1
    Savescu Cosmin Sincron Locul 2
    Slavoiu Tudor Jissen Do Locul 3

    Baieti 10-12 ani -42 kg
    Radulescu Stefan CR Kendo Locul 1
    Iota Cristian Jissen Do Locul 2
    Tene Mihai Kami Locul 3

    Baieti 10-12 ani -47 kg
    Dinu Florin Sincron Locul 1
    Litoiu Marius Kami Locul 2
    Zinculescu Mihai Jissen Do Locul 3

    Baieti 10-12 ani +47 kg
    Rus Lucian Sincron Locul 1
    Tepelus Bogdan Sincron Locul 2
    Zaharia Cristi Hontai Locul 3

    Fete 10-12 ani -32 kg
    Stanga Alexandra Ioana Shin Do Locul 1
    Niculae Andreea Kami Locul 2

    Fete 10-12 ani -42 kg
    Tepes Anca Sincron Locul 1
    Voinea Andreea Kami Locul 2

    Fete 10-12 ani -47 kg
    Tudose Gabriela Kami Locul 1
    Calina Diana Sabaki Locul 2
    Zinca Eva Ambitia Madalin Locul 3

    Fete 10-12 ani +47 kg
    Gangu Ana Maria Sincron Locul 1
    Tanase Tamara Sincron Locul 2
    Forascu Maria Jissen Do Locul 3

    Baieti 13-15 ani -42 kg
    Mitu Costin Tsunami Locul 1
    Savescu Cosmin Sincron Locul 2

    Baieti 13-15 ani -47 kg
    Vraciu Cristian Sincron Locul 1
    Tepes Sorin Sincron Locul 2
    Mosor Vlad Sincron Locul 3

    Baieti 13-15 ani -57 kg
    Iosifescu Cosmin Bushi Locul 1
    Galma Ion Sincron Locul 2
    Leustean Cristian Taifun Locul 3

    Baieti 13-15 ani -63 kg
    Galma Stefan Sincron Locul 1
    Tanase Stefan Tsunami Locul 2
    Grama Adrian Sincron Locul 3

    Baieti 13-15 ani +69 kg
    Stan Iulian Impact Locul 1
    Cascarade Mihai Sincron Locul 2

    Fete 13-15 ani -46 kg
    Stoean Ana Sincron Locul 1
    Kuhn Andreea Taifun Locul 2

    Fete 13-15 ani -50 kg
    Cocoru Ramona Tsunami Locul 1
    Popescu Iasmina Jissen Do Locul 2
    Ghimis Andreea Sabaki Locul 3

    Fete 13-15 ani -60 kg
    Valeanu Mirela Sincron Locul 1
    Ion Ramona Sincron Locul 2
    Scinteie Maria Sincron Locul 3

    Baieti 16-18 ani -57 kg
    Nistor Constantin Sincron Locul 1
    Cristea Dragos Jissen Do Locul 2
    Ilascu Iulian Tai Chi Do Ryu Locul 3

    Baieti 16-18 ani -63 kg
    Nicula Alin Sincron Locul 1
    Varatic Dorin Jissen Do Locul 2

    Baieti 16-18 ani -69 kg
    Voica Radu Sincron Locul 1
    Vaduva Alexandru Ambitia Madalin Locul 2
    Isvoran Daniel Jissen Do Locul 3

    Baieti 16-18 ani -74 kg
    Costea Andrei Bushi Locul 1
    TIca Razvan Jissen Do Locul 2

    Baieti 16-18 ani -79 kg
    Baciu Marius Sincron Locul 1

    Baieti 19-45 ani -69 kg
    Lungu Alexandru Jissen Do Locul 1 Nitura Adrian Ambitia Madalin Locul 2
    Holly George Bushi Locul 3

    Baieti 19-45 ani -79 kg
    Enache Radu Bushi Locul 1
    Paraianu Marius Ambitia Madalin Locul 2

    Baieti 19-45 ani -94 kg
    Oancea Mihai Jissen Do Locul 1
    Tane Gheorghe Tsunami Locul 2
    Cata Alexandru Bushi Locul 3

    LIGHT CONTACT
    Baieti 6-7 ani -25 kg
    Iordache Nicolas Ambitia Madalin Locul 1
    Craciun Robert Ambitia Madalin Locul 2
    Paraschivu Alexandru Kami Locul 3

    Baieti 6-7 ani -32 kg
    Macioi Costin Bushi Locul 1
    Sfetcu Vlad Bushi Locul 2
    Bucica Robert Ambitia Madalin Locul 3

    Baieti 8-10 ani -32 kg
    Gaman Dennis Jissen Do Locul 1
    Haldeanu Vladut Ambitia Madalin Locul 2
    Licsandru Rares Ambitia Madalin Locul 3

    Baieti 8-10 ani -42 kg
    Ilascu Stefan Tai Chi Do Ryu Locul 1
    Constantinescu Vlad Sincron Locul 2
    Preda Marian Hontai Locul 3

    Fete 8-10 ani -32 kg
    Voicu Andreea Sincron Locul 1
    Dina Cornelia Kami Locul 2
    Oprea Alexandra Ambitia Madalin Locul 3

    Baieti 10-12 ani -32 kg
    Tanase Mihai Tai Chi Do Ryu Locul 1
    Gheorghe Valentin Taifun Locul 2
    Suliman Elvin Tai Chi Do Ryu Locul 3

    Baieti 10-12 ani -37 kg
    Rogojinaru Mihai Hontai Locul 1
    Savescu Cosmin Sincron Locul 2

    Baieti 10-12 ani -47 kg
    Amet Erkan Tai Chi Do Ryu Locul 1
    Stefan Cosmin Tai Chi Do Ryu Locul 2
    Radulescu Stefan CR Kendo Locul 3

    Baieti 10-12 ani +47 kg
    Ilie Aurel Sabaki Locu l 1
    Spiridon Florin Tai Chi Do Ryu Locul 2
    Tepelus Bogdan Sincron Locul 3

    Fete 10-12 ani -42 kg
    Barbu Nicoleta Kami Locul 1
    Cismaru Roxana Ambitia Madalin Locul 2

    Fete 10-12 ani +47 kg
    Costache Andreea Taifun Locul 1
    Parvulescu Ana Maria Ambitia Madalin Locul 2
    Tanase Tamara Sincron Locul 3

    Baieti 13-15 ani -52 kg
    Barbalau Dan Kami Locul 1
    Ursoi Iulian Tai Chi Do Ryu Locul 2
    Leustean Cristian Taifun Locul 3

    Baieti 13-15 ani -57 kg
    Iosifescu Cosmin Bushi Locul 1
    Branaci Alexandru Ambitia Madalin Locul 2
    Roman Lucian Tai Chi Do Ryu Locul 3

    Baieti 13-15 ani -63 kg
    Galma Stefan Sincron Locul 1
    Alecu Florin Taifun Locul 2
    Ciulei Catalin Tai Chi Do Ryu Locul 3

    Baieti 13-15 ani -69 kg
    Stan Vlad Iulian Impact Locul 1
    Jinga Adrian Tai Chi Do Ryu Locul 2
    Ebrahimi Andrei Sincron Locul 3

    Baieti 13-15 ani +69 kg
    Anusca Andrei Kami Locul 1
    Mustafa Ozel Tai Chi Do Ryu Locul 2

    Fete 13-15 ani -60 kg
    Georgescu Delia Kami Locul 1
    Anton Cosmina Kami Locul 2
    Popescu Iasmina Jissen Do Locul 3

    Baieti 16-18 ani -57 kg
    Ilascu Iulian Tai Chi Do Ryu Locul 1
    Nistor Constantin Sincron Locul 2
    Gherghisan Mihai Tai Chi Do Ryu Locul 3

    Baieti 16-18 ani -63 kg
    Badila Florin Tai Chi Do Ryu Locul 1

    Baieti 16-18 ani -69 kg
    Isvoran Daniel Jissen Do Locul 1
    Popiea Razvan Tai Chi Do Ryu Locul 2
    Radu Florin Sincron Locul 3

    Baieti 16-18 ani -74 kg
    Costea Andrei Bushi Locul 1
    Robu Stefan Tai Chi Do Ryu Locul 2
    Tica Razvan Jissen Do Locul 3

    Baieti 19-45 ani -63 kg
    Holly George Bushi Locul 1
    Ilie Valentin Hontai Locul 2

    Baieti 19-45 ani -69 kg
    Stoica Cristian Tai Chi Do Ryu Locul 1
    Tatu Adrian Hontai Locul 2
    Gabudeanu Ion Hontai Locul 3

    Baieti 19-45 ani -79 kg
    Iliescu Adrian Hontai Locul 1
    Stanciu Bogdan Hontai Locul 2
    Dinca Constantin Tai Chi Do Ryu Locul 3

    Baieti 19-45 ani -94 kg
    Oancea Mihai Jissen Do Locul 1
    Spilcea Cristian Tai Chi Do Ryu Locul 2

    TAMESHIWARI

    Baieti -16 ani
    Galma Ion Sincron Locul 1
    Cascarade Mihai Sincron Locul 2
    Savescu Cosmin Sincron Locul 3

    Baieti +16 ani
    Plesoianu Ionut Sincron Locul 1

    KATA MODERN ECHIPE

    Bohus Georgiana, Calin Catalina, Sengul Gizem Fortuna Locul 1
    Stoean Ana, Tepes Anca Sincron Locul 2
    Lungu Alexandru, Popescu Iasmina Jissen Do Locul 3

    KATA MODERN

    -14 ani
    Forascu Maria Jissen Do Locul 1
    Zinculescu Mihai Jissen Do Locul 2

    +14 ani
    Stoean Ana Sincron Locul 1
    Cristea Dragos Jissen Do Locul 2

    KATA TRADITIONAL

    Baieti sub 7 ani 9-8 kyu
    Siminiuc David Phoenyx Sunrise Locul 1
    Grigoras Octavian Shorin Ryu Locul 2
    Dumitrescu Mateo Phoenyx Sunrise Locul 3

    Fete sub 7 ani 9-8 kyu
    Onuta Cristina Phoenyx Sunrise Locul 1
    Romansescu Maria Phoenyx Sunrise Locul 2

    Baieti 2 kyu – 1 dan
    Dumitru Vlad Phoenyx Sunrise Locul 1
    Barlan Stefan Shorin Ryu Locul 2 Mindilica Alexandru Shorin Ryu Locul 3

    Baieti 7-8 ani 9-8 kyu
    Pasc Raul Shorin Ryu Locul 1
    Ciotau Leonard Shorin Ryu Locul 2

    Baieti 7-8 ani 7-6 kyu
    Ilau Petrisor Shorin Ryu Locul 1
    Joita Lucian Shorin Ryu Locul 2
    Calugarescu Albert Shorin Ryu Locul 3

    Fete 7-8 ani 9-8 kyu
    Panzariu Daniela Phoenyx Sunrise Locul 1
    Stanica Alexa Phoenyx Sunrise Locul 2
    Colindeata Crina Phoenyx Sunrise Locul 3

    Baieti 9-10 ani 9-8 kyu
    Caloeanu Robert Fortuna Locul 1
    Constantin Denis Shorin Ryu Locul 2
    Marcu Andrei Phoenyx Sunrise Locul 3

    Baieti 9-10 ani 7-6 kyu
    Dumitru Victor Phoenyx Sunrise Locul 1
    Mares Alexandru Phoenyx Sunrise Locul 2
    Niculescu Catalin Phoenyx Sunrise Locul 3

    Fete 9-10 ani7-6 kyu
    Onuta Marina Phoenyx Sunrise Locul 1 Sengul Gizem Fortuna Locul 2
    Spiru Nicoleta Phoenyx Sunrise Locul 3

    Baieti 11-12 ani 9-8 kyu
    Ursu Adrian Buftea Locul 1
    Carlogea Dragos Fortuna Locul 2

    Baieti 11-12 ani 5-4-3 kyu
    Vezure Mihai Phoenyx Sunrise Locul 1
    Parvu Virgil Phoenyx Sunrise Locul 2
    Dusmanescu Catalin Shorin Ryu Locul 3

    Fete 11-12 ani 7-6 kyu
    Calin Catalina Fortuna Locul 1
    Munteanu Cristina Phoenyx Sunrise Locul 2
    Hristescu Cristina Phoenyx Sunrise Locul 3

    Fete 11-12 ani 5-4-3 kyu
    Bohusi Georgiana Fortuna Locul 1
    Andrei Diana Phoenyx Sunrise Locul 2
    Oana Floris Shorin Ryu Locul 3

    Baieti 13-14 ani 9-8 kyu
    Ane-Marian Fortuna Locul 1
    Sengul Fortuna Locul 2
    Colindeata Samuel Phoenyx Sunrise Locul 3

    Baieti 13-14 ani 7-6 kyu
    Marin Andrei Phoenyx Sunrise Locul 1 Ban Szilard Wsda Locul 2
    15-18 ani 5-4-3 kyu
    Alexandru George Rapid Locul 1
    Oana Lavinia Shorin Ryu Locul 2

    KUMITE TRADITIONAL

    Fete sub 7 ani open
    Romanescu Maria Phoenyx Sunrise Locul 1
    Onuta Cristina Phoenyx Sunrise Locul 2

    Baieti sub 7 ani open
    Siminiuc David Phoenyx Sunrise Locul 1
    Fanica Alexandru Phoenyx Sunrise Locul 2
    Dumitrescu Mario Phoenyx Sunrise Locul 3

    Baieti 7-8 ani open
    Calin Tiberiu Buftea Locul 1
    Musat Andrei Buftea Locul 2
    Calugarescu Albert Shorin Ryu Locul 3

    Fete 7-8 ani open
    Tames Irina Buftea Locul 1
    Stanica Alexa Phoenyx Sunrise Locul 2
    Colindeata Crina Phoenyx Sunrise Locul 3

    Baieti 9-10 ani open
    Mares Alexandru Phoenyx Sunrise Locul 1 Marcu Andrei Phoenyx Sunrise Locul 2
    Caloeanu Robert Fortuna Locul 3

    Fete 9-10 ani open
    Stefan Adela Phoenyx Sunrise Locul 1
    Sengul Gizem Fortuna Locul 2
    Onuta Marina Phoenyx Sunrise Locul 3

    Baieti 11-10 ani -150 cm
    Carlogea Dragos Fortuna Locul 1
    Romanescu George Phoenyx Sunrise Locul 2
    Oana Floris Shorin Ryu Locul 3

    Fete 11-12 ani -150 cm
    Bohusi Georgiana Fortuna Locul 1
    Constantin Andreea Shorin Ryu Locul 2
    Ghiga Gabriela Buftea Locul 3

    Fete 11-12 ani +150 cm
    Calin Catalina Fortuna Locul 1
    Andrei Diana Phoenyx Sunrise Locul 2

    Baieti 13-14 ani +155 cm
    Dumitru Vlad Phoenyx Sunrise Locul 1
    Marin Andrei Phoenyx Sunrise Locul 2
    Sengul Eerkan Fortuna Locul 3

    Baieti 15-18 ani +165 cm
    Alexandru George Rapid Locul 1 Stroie Sorin Shorin Ryu Locul 2
    Nitu Ioan Adrian Tao Locul 3

    Baieti +18 ani open
    Tamasi Andrei Rapid Locul 1
    Gioanca Dragos Rapid Locul 2
    Bulumac Dragos Rapid Locul 3

    Fete +18 ani open
    Surdu Daniela Rapid Locul 1
    Andries Andreea Wsda Locul 2

    KIHON

    Sofica Radu Nicolae Black Samurai Locul 1
    Lungu Eduard Jissen Do Locul 2
    Leontescu Sorin Jissen Do Locul 3

    AUTOAPARARE

    -12 ani
    Voicu Alexandra, Corcodel Iulia Sincron Locul 1
    Constantinescu Vlad, Musa Alexandru Sincron Locul 2
    Voicu Alexandra, Toma Bogdan Sincron Locul 3

    -16 ani
    Ban Szilard, Fratila Ioana Wsda Locul 1
    Cazac Oana, Cazac Cozmin Wsda Locul 2
    Firinca Cristina, Dragoescu Laura Sincron Locul 3

    +16 ani
    Gaitan Raluca, Gaitan Vanessa Sincron Locul 1
    Racoltea Rudolf , Tache Radu Wsda Locul 2

    PUNCTAJE CLUBURI
    Kata traditional + kihon
    Phoenyx Sunrise Locul 1
    Fortuna Locul 2
    Shorin Ryu Locul 3
    Spargeri + autoaparare
    Sincron Locul 1
    Wsda Locul 2
    Kata modern + aerokick + echipe
    Sincron Locul 1
    Jissen Do Locul 1
    Fortuna Locul 2
    Kumite traditional
    Phoenyx Sunrise Locul 1
    Fortuna Locul 2
    Rapid Locul 3
    Light contact
    Tai Chi Do Ryu Locul 1
    Kami Locul 2 Sincron Locul 3
    Semi contact
    Sincron Locul 1
    Jissen Do Locul 2
    Kami Locul 3
    Kick light
    Tai Chi Do Ryu Locul 1
    Bushi Locul 2
    Hontai Locul 3

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On Youtube